לשליחת הודעה מהירה
מלא את פרטייך ותענה בהקדם:

ניקוי ספות בד באופן מקצועי

חברת חמישה כוכבים מעניקה ללקוחותיה שירות ניקוי ספות בד בצורה המקצועית ומיעילה ביותר. זאת תוך שמירה על איכותו של הבד מבלי לגרום לו לנזקים. חברתנו חרטה על דגלה רמת מקצועיות גבוהה והענקת השירות האיכותי ביותר בעבור הלקוח אשר יענה לשביעות רצונו. אנו מקפידים על ביצוע עבודות הניקוי ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה.

בשעה שאתם זקוקים לניקוי הספות שלכם, זכרו כי ניקוי ספות בד דורש מיומנות רבה. את הניקוי עצמו יהיה עליכם לבצע בתדירות של אחת לשנה או כשאתם מתחילים להבחין בנוכחותם של סימנים ראשוניים לכתמים החשודים כי לא ירדו לאחר העברת מטלית רטובה. גם אם המצב לא מאוד חמור, חשוב להבין כי טיפול בשלבים המוקדמים יכול להבטיח את סיכוי כי הכתמים יוסרו בהצלחה וללא כל נזק לריפוד הבד של הספה.

ספות בד יכולות להיות מורכבות מחומרים שונים ומגוונים כאשר הנפוצים שבהן כוללים:

  • ספות בד מרכיבים טבעיים – פשתן, כותנה משי, קטיפה וכו'.
  • ספות בד מחומרים סינטטיים – מיקרופייבר, ניילון, פוליאמיד, כותנה סינטטית ועוד.
  • ספות בד המשלבות בדים טבעיים וסינטטיים יחד.

סוגי הספות השונות דורשות ניקוי אשר מתבצע בשיטות וחומרים שונים. זאת על מנת שלא להרוס את איכותו ומראהו של הריפוד. פעמים רבות לא נהיה מסוגלים לבצע את תהליך הניקוי בצורה מוצלחת מבלי להזיק לספה, כך שבדיוק לשם משימה זו, מומלץ לפנות אל חברה מקצועית אשר תוכל להשלים בהצלחה משימה זו עבורנו.

תחזוקה נכונה של ספות בד

חברת חמישה כוכבים ישמחו לעמוד לשירותכם בכל מצב בו תזדקקו לשירותיהם בניקוי הספות השטיחים ושאר הריהוט שלכם. אך חשוב לזכור כי תחזוקה נכונה תוכל לסייע בשמירה על הניקיון השוטף ותאריך את חייה של הספה שלכם. שאיבה יסודית בעזרת חלק המתאים לספות על ידי שואב אבק מידי שבוע יהיו התחלה מתאימה. במידה ומתגלה כתם, חשוב לזכור כי אין לשפשף את האזור פן הכתם ייספג בריפוד. לקבלת טיפים והמלצות נספות, פנו אל חברת חמישה כוכבים עוד היום!

קידום אתר בגוגל קידום אתרים בגוגל
Open chat
ווצאפ
קבלו עכשיו פרטים על הניקוי הבא שלכם אצלנו
קבלו 10% הנחה(:
Powered by