לשליחת הודעה מהירה
מלא את פרטייך ותענה בהקדם:

ניקוי ספות מחיר

אז מי צריך לדעת מהו ניקוי ספות מחיר? מי שיש לו ספות כמובן ומי שרוצה לנקות אותן ניקיון שגרתי או בגלל שהן התלכלכו בצורה בולטת. ספות נוטות להתלכלך בעיקר אם יש ילדים בבית, ובשביל שהניקיון יהיה איכותי צריך להזמין חברה מקצועית. חברה מקצועית תעשה שימוש בחומרים איכותיים, תביא עימה ציוד חדיש ומשוכלל ובסופו של דבר היא תגרום לספה להיות נקייה ולהיראות כמעט כמו חדשה. הנה קצת מידע על ניקוי ספות מחיר ועל מה כולל ניקיון.

ניקוי ספות מחיר – ממה מורכב התמחור?

  • כמות הספות – בדרך כלל התמחור הוא לפי ספת ישיבה, מה שאומר שאם לצורך העניין לוקחים X כסף על ספת ישיבה בודדת, ספת זוג תעלה פי 2 וספת 3+2 תעלה פי 5.
  • איזה ריפוד יש לספה – עוד פרמטר חשוב שצריך לקחת בחשבון כשעושים חישוב של ניקוי ספות מחיר הוא מאיזה חומר הספה. האם היא ספת עור? האם היא ספת בד? אם היא מבד, מאיזה סוג של בד, טבעי או סינטטי?
  • מצב הספה – יש ספות במצב סביר ויש ספות במצב קטסטרופאלי. זה משליך כמובן על כמות עבודת הניקיון וזה נכנס כמובן לתמחור.
  • דברים נוספים – דברים נוספים שיכולים להיכנס לתמחור יכולים להיות מיקום הספה ונוחות הגישה אליה, האם אפשר לעשות את העבודה בבית או שלא, ודברים נוספים.

לסיכום

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה שתנקה לכם את הספות, הגעתם למקום הנכון. חברת "חמישה כוכבים" היא החברה המובילה בתחום, חברה שנקראת כך בגלל העבודה היסודית שהיא עושה ובגלל השירות המדהים שהיא מספקת, ברמה של 5 כוכבים. צוות החברה מקצועי ואמין והוא מקפיד על עמידה בזמנים בהתאם למה שסוכם עם הלקוח, צוות איכותי המורכב מעובדים ישראלים חוקיים שעובד בשיטות מתקדמות ומוכחות לניקיון מוצלח. הספק העבודה הוא גבוה בשל המיכון החדיש איתו עובדת החברה, והתוצאות מדברות בעד עצמן – ספות נקיות שנראות כמו חדשות, ספות שתוכלו ליהנות מהן ולחסוך לא מעט על קנייה של ספות חדשות.

רוצים לקבל הצעת מחיר? אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בהקדם!

קידום אתר בגוגל קידום אתרים בגוגל