לשליחת הודעה מהירה
מלא את פרטייך ותענה בהקדם:

ניקוי ספות עור

ספת עור משווה לסלון שלכם מראה מוקפד, אלגנטי ויוקרתי. כך שאם השקעתם ממיטב כספכם כדי לעצב את הסלון שלכם ולאבזר אותו בספות עור, חשוב מאוד שגם תשמרו ותתחזקו את מראה הספות. חברת חמישה כוכבים תשמח לסייע לכם בדאגה לספות שלכם ולבצע ניקוי ספות עור באמצעות טכניקות ניקיון מוקפדות, שימוש בחומרים איכותיים ושירות רציף, אדיב וידידותי.

ניקוי ספות עור – המדריך לעשה ולא תעשה

ישנם כמה טיפים חשובים שעליכם לדעת כדי לבצע ניקוי ספות עור, לתחזק ולשמר את גוון העור ואיכותו. הנה כמה טיפים יעילים – מה כדאי לעשות וממה כדאי להימנע:

  • אסור לעשות – הימנעו משימוש בחומרים שאינם מוגדרים כחומרי ניקיון ייעודיים לעור. בנוסף, הרחיקו את ספות העור ממקורות חום או בסמוך למקור שמש ישיר. אלו מייבשים את העור וגורמים לצבעו לדהות. 
  • מותר לעשות – כדי להימנע מהצטברות אבק ולכלוך בספה, תוכלו לשאוב את הלכלוך באמצעות מברשת רכה. חלקיקי האבק, מלבד היותם הגורם האלרגני הנפוץ ביותר, הם גם עלולים לפגוע במרקם הספה. השאיבה מומלצת, אך רצוי שלא לעשות זאת בתדירות גבוהה יתר על המידה.
  • מותר לעשות #2 – לאחר מכן, העבירו מטלית לחה קלות על גבי הספה. שימו לב שלא השתמשתם ביותר מדי מים משום שאלו פוגעים בספה, לכן חשוב מאוד לייבש אותה במהירות.
  • מותר לעשות #3 – השתמשו בחומרים ייעודים לניקוי ספות, אלו יגרמו לריכוך העור. שימו לב שאתם משתמשים בחומרים שהומלצו לכם באופן ייעודי לעור הספה ושהודרכתם כיצד להשתמש בהם באופן המיטבי.

שירותי ניקיון מקצועי

רצוי להשתמש בשירותי ניקוי ספות עור מקצועיים אחת לשנה או שנתיים כדי להבטיח לעצמכם תחזוקה מוקפדת. שירותי ניקיון יספקו לכם ניקיון מקצועי ומיומן בכל הקשור לספות עור על מנת שהספה שלכם תיראה בדיוק כפי שנראתה ביום הראשון שבו קניתם אותה. בנוסף, אם הספה שלכם התלכלכה בכתמים קלים או קשים, עליכם לדאוג להם לטיפול חירום מידי כדי שהכתם לא יתקבע או יזיק לריפוד. שימוש בחומרי ניקיון שאינם מותאמים יכול לגרום לכתמים קשים יותר. לכן, העדיפו שירות מקצועי שיוכל לאתר את סוג הכתם ולהתאים לו את החומרים הטובים ביותר לניקיון ולהסרה.

ניקוי ספות עור
קידום אתר בגוגל קידום אתרים בגוגל