לשליחת הודעה מהירה
מלא את פרטייך ותענה בהקדם:

ניקוי שטיחים חולון

שטיחים מפוארים עשויים להוסיף אופי רב לעיצוב הבית ומספקים אווירה של חמימות ומדרך רגל רך ונעים בבית. עם זאת, שטיח זקוק לתחזוקה שוטפת כדי לשמור על מצבו וכדי שלא יהפוך למרבץ אבק, חיידקים ולכלוך. "5 כוכבים" ניקוי שטיחים וריפודים, מספקים פתרונות יעילים ואיכותיים בניקיון שטיחים שיחסכו לך זמן ומאמץ רב. בכל הנוגע לניקוי שטיחים חולון היא אחת הערים בהן אנו פעילים במיוחד.

החשיבות הגבוהה של ניקוי שטיחים

הגורם מס' 1 להתקפי אסתמה בקרב בעלי הנטייה לכך, הוא קרדיות האבק – יצורים מיקרוסקופיים החיים באמצעי הריפוד השונים בבית. חלק ניכר מהאוכלוסייה בעלי רגישות כזו או אחרת לקרדית ומעוררת בקרבם תגובות אלרגניות לא נעימות. "5 כוכבים" מבצעים בכל תהליך ניקוי שטיחים חיטוי מלא של השטיח מקרדית הבית.

למה אנחנו?

בין שהשירות נצרך בבית או בעסק, אוויר טהור ומראה אסתטי ונקי במרחב הוא צורך של דיירי הדירה או הבית הפרטי ושל עובדי ולקוחות כל מקום עבודה כאחד. לכן, אנחנו פה כדי לדאוג שהשטיחים שלך יישארו נקיים לאורך זמן וישמרו על מראם כאילו נקנו אתמול. באמצעות שיטת הג'נטל קלין (Gentle Clean) שאינה שוברת את סיבי האריג, תישמר שלמות השטיח לאורך הזמן ושיטת הווט קלין (Wet Clean) תבטיח ניקוי עמוק ויסודי.

  • את הייחוד שלנו בניקוי שטיחים חולון כבר מכירה היטב, עם עשרות לקוחות מרוצים שזכו לראות את מנהל החברה שלנו נוכח בשטח ומשתתף בכל תהליך הניקיון עם עובדיו ומספק מענה לכל בעיה שעשויה לצוף בזמן אמת ובשטח.
  • "5 כוכבים" ניקוי שטיחים וריפודים מציבה לנגד עיניה את ערך השירות האמין והמדויק. לא נסיים את העבודה בבית או בעסק שלך עד שהלקוחות שלנו מרוצים. אנו יודעים כמה הזמן שלך יקר ולכן מקפידים תמיד להגיע בזמן שנקבע ולסיים את העבודה במסגרת הזמנים שנקבעה, על מנת שניתן יהיה להמשיך בחיים לאחר שנסיים במהירות.
  • כל חומרי הניקוי המיובאים שלנו הם באיכות הגבוהה ביותר, ידידותיים לסביבה ובאישור מנהל התרופות האמריקאי.

לפרטים נוספים ולהזמנות אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום לקבלת השירות הטוב ביותר עם אחריות מלאה ל-100% החזר במידה והשירות לא ישביע רצון.

קידום אתר בגוגל קידום אתרים בגוגל