לשליחת הודעה מהירה
מלא את פרטייך ותענה בהקדם:

חיטוי אנטי בקטריאלי

למרות שלפעמים השטיח או הספות שלכם נראות נקיות הרבה פעמים הם בעצם מלאות חיידקים שונים בעיקר אם עברו עליהם מפגעים שונים של בעלי חיים. במידה ויש לכם בבית כלב או חתול שבמקרה של חוסר שליטה עשו את הצרכים שלהם על הספה החדשה שלכם או על השטיח שלכם אתם רוצים לא רק לנקות את המקום עם מים וסבון אלא לעשות חיטוי אנטי בקטריאלי כדי למנוע גם מהחיידקים לזהם את השטיח בהמשך ולשמור על השטיח או על הספה שלכם במצב הטוב ביותר.

חיטוי אנטי בקטריאלי לשטיחים

היום כל חיטוי אנטי בקטריאלי אצלנו בחמישה כוכבים נעשה בשיטות הכי מתקדמות ועם החומרים האיכותיים ביותר כדי שגם במקרה של חיידקים ולכלוכים קטנים שנתפסו בסיבים של השטיח הניקיון יהיה מושלם ולא תפספסו אפילו לכלוך אחד. גם במקרה של שטיחים מקיר לקיר חשוב לעשות מדי פעם חיטוי אנטי בקטריאלי כדי למנוע את הלכלוכים הקטנים ולהימנע מלגור בסביבה מלאת חיידקים.

אם אתם רוצים ללמוד על חיטוי אנטי בקטריאלי אתם יכולים ללמוד עוד על תהליך של דיסאינפקציה אשר בעזרת החומרים האיכותיים שאנחנו משתמשים בהם גורמת גם להעלמה של המזיקים הקטנים ביותר שגם לא נראים לעין. כל החיידקים הזעירים נכנסים עמוק בתוך סיבי השטיחים וגורמים ללכלוך של השטיח וגם לפגיעה במראה שלו עם הזמן וגורמים לו לפעמים להיראות מאובק.

טיפול בעובש

אנו מסלקים עובש מכל סוגי הריהוט תוך שימוש בחומרים אנטי בקטריאליים למניעה , דיכוי עובש,בקטריות וריחות רעים. כמו כן, לחברותינו יבשני לחות לשימוש על כל סוגי הריהוט ומערכות הישיבה.

שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה

אצלנו בחמישה כוכבים אנחנו שמים דגש על חומרי הניקוי והחיטוי שאנחנו משתמשים בהן וגם כאשר אנחנו עושים חיטוי אנטי בקטריאלי אנחנו דואגים לעשות שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה כדי שגם לא יהיה ריח לא נעים של החומר וכמובן שאנחנו לאחר החיטוי נמשיך להתנהל בבית בלי שום הפרעה. היתרון של זה הוא שכאשר אנחנו עושים חיטוי עם שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה בבית או במשרד אנחנו יכולים להמשיך לעבוד כרגיל בלי להפריע לשגרת החיים שלנו. היתרון הזה משמעותי כי יש משרדים רבים שרוצים להזמין חיטוי למזרנים ולשטיחים אבל מפחדים שיהיה צורך לקחת יום חופש כדי למנוע מהעובדים שלהם לנשום את החומרים. כאשר עושים שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה אתם יכולים להיות רגועים ולהמשיך לעבוד כרגיל.

קבלו עוד מידע באתר על ניקוי שטיחים

קידום אתר בגוגל קידום אתרים בגוגל