ניקוי ספות בקיטור

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

שמעתם על ניקוי בקיטור לספות אבל לא ניסיתם עדיין?

ניקוי ספות בקיטור הינו שיטה מהפכנית לניקוי עמוק לספות בד וגם לניקוי ספות מעור הפוך (זמש). באמצעות לחץ קיטור ניתן לבצע ניקוי יסודי של חיידקים, פשפשים, עובש, קרדית אבק הבית וכתמים קשים במיוחד. הניקוי מתחיל עם הזרקת מים בלחץ קיטור גבוה כאשר בסוף התהליך שואבים את כל הלכלוך בצורה יסודית ועד לייבוש כמעט מלא של הספה כבר בתהליך הניקוי. הניקוי מתבצע בתהליך יסודי עם חומרי ניקוי מותאמים במיוחד לסוג הבד ממנו עשויה הספה שלכם.

ניקוי לספות בבית עם צוות מקצועי

על מנת להביא את הספות שלכם למצב ניקיון מושלם, אין צורך לשנע את הספה למקום מסויים וניתן לבצע ניקוי של הריפוד בבית עם אנשי מקצועי מיומנים ניקוי לספות בבית יכול להתבצע ביום ובשעה המתאימים ביותר לכם בתהליך מהיר ויסודי עד להבאת הבד של הספה שלכם למצב מחודש ונקי. השימוש בלחץ קיטור הוא חיוני הן לניקוי ספות והן לניקוי שטיחים. ניקוי שטיחים וספות המתבצע עם לחץ קיטור מגיע לרמת ניקיון עמוקה במיוחד עם הוצאת כל הגורמים המזהמים מהבד. השירות של ניקוי שטיחים וספות מוצע לכם כאן באתר במחירים משתלמים במיוחד עם צוות מנוסה ומיומן.

ניקוי ספות ושטיחים עם חומר ניקוי ייעודיים

ניקוי ספות ושטיחים מתחיל קודם כל עם התאמת חומרי הניקוי לסוג הבד של השטיח או הספה. ההתאמה המדוייקת מהווה בסיס לניקוי יסודי ללא פגיעה בבד השטיח או בבד של הספה. כאשר מדובר על שטיחים יוקרתיים, ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרי הניקוי לשטיח בכדי לא להרוס את הצבע ואת סיבי הבד העדינים. הדרך הבטוחה לבצע ניקוי יסודי של שטיח או ספה היא באמצעות אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים המכירים את סוגי הבד השונים. בדרך זו, ניתן להגיע לרמת הניקיון הגבוהה ביותר.

ניקוי ספות בקיטור במחיר ללא תחרות

להזמנת שירות ניקוי ספות בקיטור דרך חברה מקצועית – התקשרו עכשיו לחברת חמישה כוכבים והזמינו את השירות עד אליכם במחירים משתלמים במיוחד. צוות חברת חמישה כוכבים יגיע אליכם לביצוע ניקוי עמוק לבד הספה ולשטיחים שלכם עם ציוד מתקדם וחדיש. בדרך זו אתם יכולים לחסוך לכם קניית ספה חדשה ויקרה ולהינות מהספה הנוכחית שלכם לעוד הרבה שנים קדימה.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!