ניקוי שטיחים ללקוחות עסקיים וחברות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ממש כפי שכנראה לא הייתם מכניסים אורחים לבית מלוכלך, כנראה לא הייתם רוצים להכניס עובדים ואורחי חוץ למקום עבודה מלוכלך . לצערנו, זו מגמה דיי נפוצה, היות ולעסקים רבים ופורחים קשה מאד לתחזק אווירת ניקיון תקינה ובריאה במשרדיהם ובכך נפגעת גם התדמית שלהם, אבל בעיקר העובדים שלהם. הניקיון במשרדים וחברות כולל בעיקר תחזוקה יומית, כמו גם תחזוקה שוטפת וניקוי עמוק של ספות, וילונות ושטיחים.

מה בין לקוח פרטי לעסקי

חשוב להבין שישנו הבדל ענק בין שירות שניתן ללקוח פרטי לבין עסקי. הסיבה לכך היא בעיקר היקף השירות והתזמון –  חברות ולקוחות עסקיים נוספים לרוב יושבים על גביי מתחם משרדים פרטי, או מושכר שהוא גדול למדיי. בהתאם לכך, מדובר על היקף עבודה עצום שגם עלול לקחת זמן רב. כמו כן, זו הוצאה לא קטנה עבור העסק ויש לקחת זאת בחשבון.

חשיבות ניקיון השטיחים בעסק

כפי שציינו הנראות של העסק היא מעין כרטיס ביקור עבור כל אדם שנכנס, אבל גם מדובר על עיקרון בריאותי. כל הפריטים במשרדים, כמו שטיחים וספות, עשויים מבדים כבדים שצוברים המון בקטריות, עובש ואבק. לכן, תחזוקה לקויה שלהם עלולה לגרום לנזק בריאותי לכל עובד, שהוא רשאי מצדו אפילו להאשים בכך את החברה שהעסיקה אותו והעבידה אותו תחת תנאים רעועים.

שירות עסקי של חמישה כוכבים

חמישה כוכבים היא חברה המתמחה בניקוי שטיחים, ספות ובדים אחרים, לצד תיקונם ושימורם. החברה היא בעלת מוניטין של שלושה עשורים ועובדת עם חברות ענק ברחבי הארץ, כמו גם עם לקוחות פרטיים. בהתאם לכך, היא מתמחה, לא רק בביצוע עבודתה ביעילות מדהימה, אלא גם במתן שירות מהיר, שקט ואיכותי מההתחלה ועד הסוף. לכן, כל מה שצריך לעשות זה ליצור קשר ולהבין כיצד ניתן להביא את העסק שלכם ממצבו הנוכחי למצב מבריק ומרשים.

השורה התחתונה

חברות גדולות ובתי עסק זקוקים לתחזוקת ניקיון שוטפת עבור כל המשרד ובעיקר עבור השטיחים, הוילונות והספות. יש לניקיון זה חשיבות אסתטית, היות ומדובר בנראות והרושם הראשון שאדם חיצוני מקבל על העסק. לצד זה מדובר בתנאים הבסיסיים שיש לספק לעובדים שלנו. אצל חמישה כוכבים תוכלו לקבל את שירותי הניקיון המקיפים הללו, לצד יחס אישי, מקצועי ומהיר. 

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!