ניקוי ספות מקצועי משיערות והפרשות של כלב

האם אפשר ליהנות מגידול כלב בבית וגם לשמור על ניקיונו? איך אפשר לשלב בין האהבה לבעלי חיים לבין הצורך לשמור על בית נקי, יש פתרונות לכך. 

ידידו הטוב ביותר של האדם – הכלב או הניקיון? 

לגידול כלב בבית יש הרבה מאוד יתרונות. הקשרים הנוצרים בין בני אדם לכלבים הם מהמיוחדים ביותר וככל שעוברות השנים של כלב במחיצת בעליו הוא הופך לחלק מהמשפחה ומהבית. אך לצד היתרונות הרבים, החיסרון הגדול ביותר הוא הטיפול והניקיון בכל הקשור לכלב. מאחר שבניגוד לשאר בני המשפחה, הכלב לא יכול לקחת חלק בשמירה על הניקיון, בעיקר כשמדובר על ניקוי ספות, המטלה נופלת על הבעלים. 

כמה כלב מלכלך? 

יש סוגים שונים של כלבים, גדולים או קטנים, חלקם משירים שיערות תמיד וחלקם רק בעונות מסוימות. יש סוגי כלבים שמריירים ומשאירים רוק בכל מקום וישנם כלבים שקשה לחנך אותם להרגלי ניקיון וצרכים. לפני שמאמצים כלב הביתה, כדאי להכיר את חסרונותיו, קשיי הטיפול בו וכמה לכלוך הוא מייצר. 

שערות בכל מקום

אנו ממליצים ללקוחות שלנו לבצע ניקוי שוטף של הספות על ידי שימוש ברולר דביק. מדובר במעין גליל נייר דבק גדול המחובר לידית ועל ידי גלגולו של המשטח, שערות הכלב נדבקות לגליל. לאחר שהנייר מלא כולו בשערות, מסירים את השכבה העליונה של גליל הנייר הדביק עד לשימוש הבא. פטנט נוסף לניקוי שערות מספות וריפוד הוא בעזרת כפפות גומי לחות, עוברים על השטח שאותו מעוניינים לנקות ואוספים את השערות. בגלל החיכוך שנוצר השערות יתפסו על גבי הכפפות והלחות תגבש אותם לקבוצות שאפשר לנקות בקלות. תוכלו גם לנסות להיעזר בשואב אבק אך יעילות הניקיון בעזרת השואב תלויה בסוג שערות הכלב ועוצמת השואב שברשותכם ואחת לתקופה יש להזמין ניקוי ספות מקצועי. 

ניקוי באופן מקצועי 

אם התייאשתם או שהחלטתם מראש להשאיר את פעולת ניקיון ספות מקצועי למומחים אחת לתקופה, תוכלו לפנות אלינו, כחברה מיומנת אנו מתמקצעים בעבודות הללו. ברשותנו ציוד מתוחכם כמו שואבי אבק מקצועיים, בעלי עוצמות שאיבה גבוהות במיוחד אשר, בעזרת ראשי ניקוי מיוחדים, מצליחים להגיע לניקוי עמוק ויסודי.. נוסף על כך, באמצעות השואבים הללו אנו מבצעים פעולות של שאיבת המים המלוכלכים והעברת מים נקיים כדי שכל משטחי הריפוד יהיו נקיים באופן מלא.

אבל לא רק שערות 

בעוד הצרה הגדולה בגידול כלב היא בעיקר השערות, יש לפעמים הפתעות לא נעימות שהכלב מייצר לנו כמו צרכים, רוק והפרשות נוספות המצריכות ניקוי ספות מקצועי. הדבר החשוב ביותר הוא לנסות לטפל בלכלוך במהירות האפשרית כדי שלא ישקע בריפוד וייווצר כתם. 

ניקוי ספות מקצועי הוא עסק למומחים, אנחנו נשמח להגיע לביתכם ולבצע ניקוי מאסיבי של הספות והכורסאות לשביעות רצונכם המלאה.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!

מאמרים נוספים
שטיח ניקוי
עולם השטיחים

ניקוי שטיחים – למה זה חשוב ?

ניקוי שטיחים זו ללא ספק אחת המשימות המאתגרות ביותר שאין אנו ששים אליה. אך מי אמר שאנחנו אלו שצריכים להיאבק עם הכתמים על השטיח? חברת

ניקוי כורסאות
עולם הספות

ניקוי כורסאות

ניקוי כורסאות: מה חובה עליכם לדעת לפני שיוצאים לדרך? הכורסאות בבית כבר לא נראות כפי שהן היו נראות בהתחלה? המצב הזה הוא מצב טבעי, הוא

טיפים לניקוי ספות
עולם הספות

ניקוי ספות טיפים

אם עקבתם אחר ניקוי ספות המלצות ברחבי האינטרנט, הדרך בוודאי הובילה אתכם אל חברת חמישה כוכבים. חברתנו פועלת בתחום ניקוי השטיחים וניקוי הרהיטים מזה תקופה