לשליחת הודעה מהירה
מלא את פרטייך ותענה בהקדם:

ניקוי שטיחים מקצועי

אז מה לעשות, השטיח שלכם כבר ראה ימים טובים יותר..

כתמים מוזרים שהופיעו מאז הילד הראשון, אורחים שניגבו רגליהם בשטיח, ואפילו כלב שהתבלבל וחשב שהשטיח הוא מדשאה…

כל הכתמים הללו הצטברו עם השנים ובמקום לנקות את השטיח באופן מקצועי, אתם שוב שואבים ומנסים להעלים את הכתמים ללא הצלחה. לכן, אנו מציעים פתרון אחר ואטרקטיבי לניקוי השטיח.

ניקוי שטיחים באיכות ושירות ברמה הגבוהה ביותר

בחברת "חמישה כוכבים" ניקוי שטיחים וספות, מאמינים שסביבת עבודה ומחייה היא דבר חשוב וקריטי.

הניקיון מתחיל מהיסוד והיסוד הוא הרצפה, במקרה של שטיח בעל ריח לא נעים או מלוכלך, קיימת השפעה ישירה על כל חלל החדר. לכן אנו בחמישה כוכבים מקפידים על ניקוי יסודי של השטיח ותחזוקתו, תוך שימוש בחומרים איכותיים המשאירים ניחוח נעים לאורך זמן.

זו בדיוק הסיבה שאנחנו שמים דגש גם על השימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשביל ניקוי שטיחים כדי שאתם תקבלו שירות איכותי שיחזיק לאורך זמן. אנו משתמשים בכל האמצעים מתקדמים ביותר כדי לגרום לשטיח שלכם להפוך להיות ממש כמו חדש. ניקוי שטיחים וספות חובבני בבית לא מאפשר ניעור השטיח או ניקוי לעומק הסיב, וכן שטיפה והוצאה של כל חומרי הניקוי כמו שנעשה במפעל .

בניקוי שטיחים מקצועי כמו שלנו קיימים שלבים של ניקוי שלא ניתן לבצע בבית לכן כדאי מאוד לבדוק על התהליך המקצועי והמיוחד שאנחנו מעבירים את השטיח שלכם כדי לא רק לנקות אותו אלא גם לגרום לחיטוי ולמנוע מהחיידקים הקטנים ביותר להישאר בתוך סיבי השטיח.

ניקוי שטיחים בתל אביב

במידה והחלטתם שאתם רוצים לעשות סוף לשטיח המלוכלך והמרופט שלכם ואתם רוצים לבדוק על ניקוי שטיחים מקצועי בתל אביב או אפילו תהליך של שיקום שטיחים שיכול להפוך גם את השטיח הישן שלכם לשטיח שנראה מעולה שתוכלו שוב להציג אותו בסלון, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט למלא את הפרטים או ליצור איתנו קשר בטלפון.

אם חיפשתם ניקוי שטיחים באזור ת"א והסביבה אז אנחנו הכתובת!

גם שירותי ניקוי ספות :

אצלנו בחמישה כוכבים אתם יכולים לקבל מגוון שירותים נוספים החל משירות של שיקום שטיחים, דרך ניקוי ריפודים ואפילו שירות של ניקוי ספות עור וניקוי ספות בד.

קידום אתר בגוגל קידום אתרים בגוגל
Open chat
ווצאפ
קבלו עכשיו פרטים על הניקוי הבא שלכם אצלנו
קבלו 10% הנחה(:
Powered by