ניקוי סלוןן

ניקוי ספות

כמה כיף לחזור הביתה, מיום מתיש ומייגע שכל כך ייחלתם לסיומו, כדי להיזרק על הספה בסלון. הספה הזו היא אחד הרהיטים החשובים בבית והיא בין הראשונות המקבלות את פני האורחים בבואם להיכנס, ולכן יש להקפיד על המראה שלה. חברת חמישה כוכבים מבצעת ניקוי ספות, והיא תבטיח לכם שהספה שלכם תחזור להיראות כמו חדשה הודות לצוות ניקיון מקצועי, מיומן ומצויד בציוד ניקיון משוכלל וידידותי לסביבה.

 

ניקוי ספות

ניקוי ספות – עדיף לנקות לבד או להשאיר זאת לידיים מקצועיות?

סביב ניקיון ספות ישנה תיאוריה שלמה שעליכם להביא בחשבון כאשר אתם ניגשים לנקות:

 • ראשית, עליכם לוודא אם מדובר בספת עור או בד. אם מדובר בספת בד, חשוב לבדוק מהו סוג הבד. לכל סוג בד או עור יש להתאים חומרי ניקיון בכדי לא להסב נזק לספה.
 • לאחר מכן, עליכם לאתר את מקור הכתמים, האם מדובר בכתמים על בסיס מים (קפה ושתייה קלה, לדוגמה), שומן, צבע או הפרשות גוף? 
 • אם מדובר בכתם טרי, חשוב להספיגו במהירות באמצעות מטלית לחה וחומר מקצועי עבור ניקוי ספות שהותאם לספה הספציפית בביתכם, הומלץ לכם באופן אישי ומתאים לסוג הכתם. שימו לב שחומר שאינו מותאם לספה, עלול להדגיש את הכתם במקום להסירו ואף להזיק לריפוד.
 • אם מדובר בכתם ישן או בכתם קשה להסרה, כדאי להזמין שירותי ניקיון מקצועיים. אלו יאתרו את סוג הכתם ויתאימו לכם את חומרי הניקיון הטובים ביותר תוך הקפדה על טכניקת ניקיון מותאמת שתבטיח לכם ספה נקייה ונטולת כתמים.

 

תחזוקת ספה – גם אתם יכולים לסייע

אם ברצונכם לשמר ולתחזק את גוון הבד וחיות המראה שלו, מומלץ לטפל בכתמים באופן מידי בכדי שלא יתקבעו בבד. הספה היא קרקע פורייה להצטברות חיידקים, לכלוך ואבק, לכן חשוב להקפיד על ניקיון בתדירות קבועה, אחת לשבוע או לחודש. ניקוי ספות בסיסי מסוג זה יכלול שאיבת לכלוכים וניקוי במטלית לחה או עם מעט חומר ניקיון מותאם. זכרו להקפיד על חומרי ניקיון ייעודיים, עבור ספת העור או הבד שלכם במקביל להקפדה על הוראות היצרן. כך תוכלו לדאוג שעור הספה שלכם יבריק או שהבד יהיה נעים ואסתטי.

 

ניקוי ספות עד הבית

במהלך כל שנות קיומן, ישתנה באופן משמעותי מצבן של ספות הבית שלך. הן משמשות כרהיט נוח בסלון וכאלמנט עיצובי משמעותי. כמקומות ישיבה לאורחים, לרביצה נעימה ועצלנית בסלון מול הטלוויזיה ואפילו כפתרון שינה לאורחים ללילה, הספה היא פריט מאוד משמעותי בבית. עם זאת, הזנחה של הספות עלולה להפוך אותן מאוד בקלות למרבץ חיידקים ומקור לריח רע. לכן, חשוב מאוד כל תקופת זמן מסוימת להזמין שירות ניקוי ספות שיחדש את מצבן. חברות רבות מציעות שירותי ניקוי ספות עד הבית שיאפשר לך ליהנות מספות נקיות ונעימות ללא התרוצצויות מיותרות.

ניקוי ספות עד הבית

יתרונות ניקוי ספות עד הבית

 • נגיש ונוח – אין צורך להתרוצץ עם בדי הספה ולהביאם אל אנשי המקצוע, להחזירם וכו'.
 • מספק פתרונות רחבים יותר – לא משנה אם ברשותך ספת בד, עור או כל ריפוד אחר. אין זה אפילו משנה אם הריפוד ניתן לניתוק מהספה – כאשר מתקבל שירות ניקוי ספות עד הבית, אנשי המקצוע יטפלו בספות היכן שהן נמצאות ולא יידרש שום פירוק או ניתוק של חלקים בספה.
 • יסודי יותר – כיבוס יסודי של הריפודים הוא חשוב מאוד, אך בשירות הניתן עד הבית ניתן להבטיח כי אכן כל חלקי הספה יקבלו טיפול יסודי ומעמיק.
 • בשירות ניקוי ספות עד הבית אין צורך להשתעבד למטלה. ניתן בינתיים להתעסק בעבודות בית אחרות או במשימות שונות שניתן לעשות מהבית ולתת לאנשי המקצוע לבצע את עבודתם במקביל.

 

הגורמים השונים שמשפיעים על מצב הספה

בחלוף השנים, ייחשפו ריפודי הספה שלך למגוון רחב של מקורות לכלוך וזיהום.

 • מולקולות ריח שונות שישקעו לסיבי האריג כמו ריחות בישולים, ריח גוף ומקורות אחרים של ריח לא נעים ששוקע אל הבדים.
 • בוץ, זיעה, הפרשות בעלי חיים ושאריות מזון.
 • עשן סיגריות.
 • תאי עור יבש, אבק וקרדית הבית.

בסופו של דבר, האוויר בסלון עשוי להיעשות כבד ולא נעים וייתכן שאף לא נבין למה. למוצרי הטקסטיל השונים בסלון וביניהם ריפודי הספה השפעה רבה על איכות האוויר. עבור אנשים הסובלים מרגישויות שונות בדרכי הנשימה, עשוי הדבר להיות ממש בלתי נסבל.

אהבתם? שתפו!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!
מאמרים נוספים
חברה מומלצת לניקוי ספות
ניקיון הבית

ניקוי ספות המלצות

ניקוי ספות המלצות ניקוי ספות שטחי עוזר לשמור עליהן נקיות באופן יחסי, אך ניקוי ביתי ולא מקצועי אינו יסיר כתמים ולכלוך עמוק החודר לתוך הריפוד.

טיפול בהצפה
טיפול בריפודים

שיקום נזקי הצפה ושריפה

במקרה של שריפה או הצתה אנחנו כאן בשבילכם: לשקם , לנקות ולהחזיר לקדמותו כל מצב קטסטרופלי ככל שיהיה . ע"מ לשקם את נזק הנכס, לנו

סלון ניקוי שטיח
ניקיון הבית

ניקוי שטיחים סלון

רובנו יודעים לבחור ריהוט, גופי תאורה, אמנות וצביעת קירות המותאמת לסלון שלנו, אך להשלמה מיטבית של עיצוב הסלון, שטיח יפה בסכמת הצבעים של הבית שלך