ניקוי ספות כמה עולה

כמה עולה ניקוי ספות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

קניית ספות היא לא דבר של מה בכך. יש התלבטות אילו ספות לבחור, האם ספות מבד או מעור ואם מבד אז מאיזה סוג של בד, צריך להתאים את הספות לעיצוב הכללי של הבית ולריהוט שבו וצריך כמובן להוציא לא מעט כסף עבור הספות. ספות מטבע הדברים לא נשארות נקיות לאורך זמן, בעיקר אם אוכלים בסביבתן ובעיקר אם יש ילדים קטנים בבית.

אם נוצר כתם מנקים אותו (ועדיף כמה שיותר מהר) אך מתי שהוא צריך ניקוי ספות מקצועי. צריך חברה עם ניסיון ועם הציוד הדרוש, בשביל לחדש את הספות ובשביל להפוך אותן ליפות ונקיות שוב. אבל כמה עולה ניקוי ספות? מה הוא כולל? הנה כמה דברים שחשוב לדעת.

מה כולל ניקוי ספות?

ניקוי ספות מקצועי כולל אם כן עבודה של צוות מקצועי יחד עם חומרי ניקוי איכותיים וציוד חדיש. השיטה הטובה ביותר לניקוי של ספות היא שיטת הזרקה יניקה, שיטה שבה מחדירים חומר מיוחד לתוך הספה כך שהלכלוך שבתוכה עולה למעלה. בשלב הבא מזריקים מים עם חומר שמיועד לריפוד וגם אותו מנקים, ובסופו של דבר שואבים את המים שהוזרקו יחד עם הלכלוך, הזיעה וכל מה שהצטבר בספה. חברה שעושה ניקוי ספות כזה צריכה קודם כל לבחור בחומרים הנכונים שמתאימים לבד, צריכה להבין עם איזה סוג ריפוד היא עומדת לעבוד ומה היא צריכה בשביל להתמודד עם הכתמים (יש כתמים חדשים יחסית ויש כתמים ישנים)

אז כמה עולה?

אז כמה עולה ניקוי ספות עור? הנה ממוצע המחירים. המחיר הממוצע למושב של ספה הוא סביב ה-100 שקלים, מה שאומר שאם יש לכם ספת שני מושבים זה יעלה לכם סביב ה-200 ואם אתם רוצים לנקות ספות 2+3 המחיר יהיה סביב ה-500. כמובן שלסוג הבד יש השלכות כמו גם למצב הספות ולכתמים שעליהן כשכל דבר יכול להעלות את המחיר למושב בדרך כלל בכמה עשרות שקלים.

חשוב לא להתמקד רק במחיר אלא בעיקר בניסיון ובהמלצות שיש לחברה, כדאי לעשות את הבחירה הנכונה ובשביל לחסוך כסף לטווח הרחוק.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!