כל כמה זמן מנקים שטיח

מתי צריך לבצע ניקוי שטיחים מקצועי ?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

חברת חמישה כוכבים תוכל לבצע בעבורכם ניקוי שטיחים מקצועי. בתים רבים ועסקים שונים בכל רחבי הארץ בוחרים לפרוש שטיח על הרצפה, אך על מנת שנוכל לשמור על רמת הניקיון הגבוהה ביותר, נוכל לפנות אל חברת חמישה כוכבים. חברתנו תעמיד לרשותכם צוות עובדים מנוסים ומהימנים אשר יבצעו את מלאכת הניקיון של השטיח בצורה המקצועית ויעילה ביותר.

מתי צריך לבצע ניקוי שטיחים מקצועי ?

במידה והשטיחים כבר לא מגיבים לשואב האבק, ככל הנראה הגיע הזמן לפנות אל חברה מנוסה אשר תוכל לבצע ניקוי שטיחים מקצועי בצורה יסודית. אך חשוב להבין כי ניקוי של השטיח יהפוך להכרח לא רק בשלב הזה. שימו לב לנקודות הבאות ותוכלו לגלות מתי יהיה הרגע הנכון ביותר לשלוח את השטיח לניקוי על ידי המקצוענים.

  • עולה ריח לא נעים מהשטיח.
  • קיים שינוי בצבע של השטיח או מופיעים עליו כתמים.
  • סימנים של קרדית האבק עולים מן השטיח.
  • במידה ויש לכם בעלי חיים או ילדים בבית, תוכלו להבחין בצורה מדויקת ברגע הנכון לקרוא למנקי שטיחים מקצועיים. 

זכרו כי אין סיבה לדחות את ניקויים של השטיחים שלכם. תהליך הניקיון אינו נועד אך ורק לשמור לעל מראהו של הסלון או החדש. הניקיון נועד לשמור על הבריאות שלכם בראש ובראשונה. שטיחים שאינם מנוקים בצורה הנכונה, עלולים לגרום לגירויים בכלי הנשימה או על גבי העור. בכדי להימנע מן התופעות הלא נעימות הללו, פנו לחברת ניקיון מקצועית אשר תוכל לסייע לכם. 

שירות ידידותי לסביבה

בעולם בו חומרי הניקוי השונים עלולים לסכן את הסביבה ואת האנשים אשר משתמשים בהם, חברת חמישה כוכבים בוחרת לעבוד עם החומרים האיכותיים ביותר אשר גם ידידותיים לסביבה. לאורך שנות הפעילות של חברתנו, גילינו כי חומרי הניקוי היעילים ביותר, אינם חייבים להיות רעילים או אלו אשר עשויים להסב נזק לשטיח עצמו. כך שהיום  אתם תוכלו לשכור את שירותי החברה וליהנות משטיח נקי מאבק ולכלוך אשר נוקה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!