ניקוי וילונות

אנו מספקים לכם ניקוי וילונות למען איכות חיים טובה ובריאה יותר באחריות מלאה

ניקוי וילונות

אנו מספקים לכם ניקוי וילונות למען איכות חיים טובה ובריאה יותר באחריות מלאה

הוילונות בבית משמשים קודם כל להצללת החלל בסלון או בחדרי השינה ורק לאחר מכן לצורך דקורציה ועיצוב. אך ההתייחסות של רובנו לכך היא שונה מאחר וללא הוילונות כל חדר ובמיוחד הסלון בבית היו נראים רייקניים.

ניתן לשלוח את הוילונות לניקוי יבש במכבסה אך זה יגרום לכך שבמשך מספר ימים עד שבועיים לא יהיו לבושים וילונות על החלונות בבית.

בנוסף, וילונות מסויימים מצריכים בעלי מקצוע שיפרקו אותם ממקומם כמו וילונות חשמליים ווילונות העשויים ממספר שכבות בד. כדי להימנע מהורדת הוילונות ניתן לבצע ניקוי וילונות בבית הלקוח ללא פירוק ובלי סיכונים מיותרים.

למה חשוב לבצע ניקוי וילונות בבית הלקוח

אנשים רבים תוהים מדוע מלכתחילה צריך לנקות את וילונות הבית. ניקוי וילונות בבית הלקוח מונע מספר בעיות שנוצרות במשך הזמן כשלא מנקים אותם:

 • הצטברות כתמים – במשך הזמן יכולים להיווצר כתמים שונים על וילונות הנובעים משפיכת משקאות עליהם מהילדים או גם על ידכם בטעות, מלחים המצטברים בחורף בעקבות גשם שפוגע בוילונות ועם הזמן יוצרים את הכתמים הבהירים  שדומים לקצף שהתייבש ומגע עם ידיים שומניות שלאחר מספר רב של פעמים דבר זה גורם להצטברות שמן על הוילונות.
 • הצטברות פיח ואבק – הזיהום שמגיע מבחוץ, גם אם אתם גרים בבית המוקף בירוק הוא בלתי נמנע. בישראל המודרנית אין כמעט אף פיסה של אוויר שאינו סופג פיח מכלי רכב ומפעלים ואבק נודד. הפיח והאבק נדבקים לחלונות וברגע שפותחים אותם הוא נדבק גם לוילונות, אפילו די בקלות, ואלו יכולים לגרום לזיהום ומחלות בתוך הבית.
 • ספיגת ריחות – בבתים בהם מעשנים או שהוילונות קרובים לאיזור הבישול במטבח הוילונות סופגים ריחות לא נעימים וככל שעובר הזמן מצטברים שומנים ועשן סיגריות על גבי הוילונות ויחד איתם גם ריחות שמשפיעים על כל האוויר בבית.
 • דהיית צבע – וילונות שסופגים שמש רבה במהלך השנה עלולים לאבד מעט מהצבע שלהם בצורה שאינה סימטרית. ניקוי יסודי של הוילונות ימזער את הדהייה של הצבעים ותשמר את איכות הצבעים של הוילון לאורך זמן.
 • אטימות קיצונית – אם לאחרונה (מספר חודשים) הבחנתם שכאשר הוילונות בחדר מסוים בבית סגורים מרגישים במהלך היום שהחדר חשוך בהרבה יותר ממה שהיה לפני כן, זה סימן מובהק שהצטבר לכלוך רב על הוילונות ובגלל אותו לכלוך קרני השמש מתקשות לחדור אל תוך החדר יותר מבעבר.

ניקוי וילונות בבית הלקוח - שומרים על וינטאז'

בבתים שמרניים עשויים להימצא גם וילונות וינטאז' ישנים ועתיקים. וילונות מהסוג הזה עלולים להיקרע בעת ההורדה שלהם מהצוקל או שהצוקל עצמו עשוי להישבר בגלל חוסר זהירות או התיישנות.

כדי לשמור על תקינותם של הוילונות כדאי לבצע ניקוי וילונות בבית הלקוח כדי למנוע מצב בו וילונות יקרים כל כך, בין אם כספית ובין אם סנטימנטלית, יהרסו ולא ניתן יהיה להחזיר אותם עוד למקומם.

אפשרות של תפירה מחדש של הוילונות היא בהחלט לגיטימית אך זה אינו מבטיח שהאותנטיות שלהם תישמר כפי שמצופה וגם את המוט או הצוקל שעליו הוילונות תלויים לא תמיד יהיה ניתן לשחזרו למצבו המקורי.

ניקוי וילון לשיפור איכות החיים

ניקוי וילונות-לא מתפשרים על ניסיון ומקצועיות

אם הגעתם לעמוד הזה, זה אומר שהוילונות שלכם זקוקים לניקוי וטיפול מקצועי! תפקיד אחד חשוב מיני רבים של הוילונות חוץ מעצם היותם פריט עיצובי מדהים ומוסיף לכל חלל בבית במשרד בחדרי השינה ובחדרי הילדים הוא לספוח אליו את כמויות האבק האדירות שנמצאות באויר,כאשר אנו לא דואגים לתחזוקת הוילון באופן עקבי ותקופתי דבר זה גורם להתפתחות קרדית אבק הבית ולהיחלשות אריג הוילון.

ניקוי וילונות עקבי ותקופתי חשוב בצורה יוצאת דופן מבחינה בריאותית לבני הבית,לשמירה על אורך חייו של הוילון וגם מבחינה ויזואלית ואתסטית.

אם בעבר ניקוי וילון היה פעולה פשוטה של פירוק הוילון,הכנסת הוילון למכונת כביסה ותלייה מחדש,או שליחה למכבסה במקרה הטוב המצב כיום מאתגר ומורכב הרבה יותר מכמה הסיבות:

 • הסגנונות המגוונים והעיצובים החדשים שנכנסו לשוק הוילונות מוילונות קפלים עד וילונות גלילה
 
 • ההיצע והמגוון הגדול בשוק של בדים ואריגים טבעיים וסינתטיים שונים כמו כותנה,פשתן,משי וניילון ומגוון התקני החיבור של המסילות ממנגנון חשמלי עד מנגנון ידני
 
 • עלות הוילונות כיום לא זולה והאפשרות שמכונת כביסה או ניקוי לא מקצועי תגרום נזק עולה על התועלת שתתקבל.
 
 • מחייב את מעורבותו של איש מקצוע,ידע מקצועי,ניסיון,מכשור חדשני ושיטות ניקוי מתקדמות.
 

אנו בטוחים ששמעם אי פעם בחייכם על ניקוי וילון לא מוצלח, וילונות שעברו ניקוי וניזוקו, הצהיבו, או חזרו עם פגמים. אנו בחברת חמישה כוכבים מתמחים בניקוי וילונות מכל הסגנונות,כל הצבעים וכל הבדים והאריגים ומתחייבים לוילון נקי, ריחני, מחוטא ללא נזקים פגמים וקימוטים.

איך אנחנו מתחייבים וכל כך בטוחים בעצמנו אתם בטח שואלים?
הכירו את שיטת הג'נטל קלין

ובכן לאורך השנים נתקלנו בעשרות בדים שונים, עשרות סגנונות עיצוב ואלפי וילונות, וכמו שאומרים אין תחליף לניסיון.
אנו בחמישה כוכבים מבצעים ניקוי וילונות בשיטה הורטיקלית, הידועה גם כג'נטל קלין ולשיטה זו יתרונות רבים, אך יש ארבעה יתרונות שהם החשובים ביותר שאתם חייבים לדעת והכרחיים לכם ולוילונות שלכם.

 1. חיסכון בזמן ובעלויות
 2. מניעת כיווצים והתקמטות הבד וכל נזק אפשרי
 3. שמירה על מסילת הוילון והתקני חיבור בצורה שלמה כגון: מנגנוני חשמל, סיכות, לייסטים ועוד
 4. שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה וניקיון המתבצע בטמפרטורה נמוכה דבר השומר על על איכות הבד
ניקוי וילונות - חמישה כוכבים

ניקוי וילונות בבית הלקוח-כן,לא ולמה לא?

ניקוי וילון בבית הלקוח תמיד הייתה סוגייה מעניינת מכמה וכמה סיבות וכאן אנו נפרט את היתרונות והחסרונות של שירות זה.
כאשר אנו מדברים על ניקוי וילון בבית הלקוח צריך לקחת בחשבון כמה וכמה משתנים:

 • סוג הוילונות – האם מדובר בוילונות קפלים או גלילה, עם הניסיון שצברנו לאורך השנים נוכחנו לדעת שניקוי וילונות קפלים בבית הלקוח הוא פחות יסודי ואיכותי, לעומת זאת וילונות גלילה אפשרי יותר לניקוי בביתכם במידה ותרצו זאת, הם מגיבים מצוין לניקוי במידה ומשתמשים בחומרים הנכונים, במכשור הנכון ובשיטת ניקוי טובה ואיכותית.
 
 • רמת הלכלוך – לרמת הלכלוך של הוילונות שלכם יש השפעה גדולה מאוד על התוצאה שתתקבל במידה ומנקים בביתכם.
 
 • סביבת עבודה – שאנו מדברים על סביבת עבודה בניקוי וילונות בביתכם אנו מסתכלים על כל בית בנפרד, לא כל בית וסביבתו מאפשר ניקוי יסודי ואיכותי של הוילונות שלכם.  ואנו כיאה לשמנו אוהבים לתת עבודה ברמה של חמישה כוכבים.
 
 • מכשור מתקדם ואיכותי – חשוב להשתמש במכשור מתקדם איכותי וחדשני על מנת לתת לוילונות שלכם את האופציה להתייבש בצורה הטובה ביותר ולדאוג לכך שלא יישאר בוילונות מים וחומר מיותר על מנת שלא ייוצרו בקטריות לא רצויות ממים עומדים, כתמי עננות וכתמי הצהבה.
 

לסיכום: לאחר שנים רבות של עבודה וניסיון רב שצברנו אנו ממליצים לכם על ניקוי וילונות במפעל ובכך תחסכו לכם, לכלוך כאב ראש מיותר, היווצרות נזק אפשרי לוילונות כגון: נזקים למסילה ולמנגנון, נזקים אפשריים לבד ולאריג והצהבה של הוילונות עקב חוסר שימוש בחומרים הלא הנכונים במכשור הנכון. כחברה אנו מעדיפים לתת לכם ניקוי מקצועי איכותי ויסודי מאשר לעשות "רפרש"  לוילונות.

מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!

חברת חמישה כוכבים מציגה:ניקוי הוילונות המתקדם בישראל!

אז התעניינתם בניקוי וילונות בחברת חמישה כוכבים ואתם שואלים את עצמכם מה זה בעצם כולל?ובכן הניקוי אצלנו מאופיין במספר שלבים:

1.הגעה עד בית הלקוח

אנו נתאם איתכם שעה מדויקת ונגיע בשעה שנקבעה.

2.אבחון הבד/האריג

כאשר נגיע אליכם נאבחן במדויק את סוג האריג ממנו נתפר הוילון.

3.מדידה והצעת מחיר מדויקת וסופית

נבצע מדידה מדויקת וניתן לכם הצעת מחיר מדויקת וסופית.

4.פירוק הוילון ולקיחתו למפעל

אנו נפרק את הוילונות,נסמן אותם לפי המיקום שלהם וניקח למפעל לניקוי.

5.ניקוי הוילונות בשיטת ג'נטל קלין,בהתאם לתוצאות האבחון

הוילונות שלכם יעברו ניקוי על ידי שיטת הג'נטל קלין, כאשר חומרי הניקוי ייבחרו בהתאם לתוצאות אבחון הבד.

6.בקרת איכות

כל וילון עובר בקרת איכות, אנו מוודאים שנוקה בהתאם ומאשרים את גיהוצו.

7.גיהוץ הוילון ועטיפה

כל וילון עובר גיהוץ קפדני ונעטף באופן מקצועי.

8.תיאום החזרת הוילונות לבית הלקוח והרכבתם.

אנו נדאג לתאם איתכם מועד להחזרת הוילונות ולהרכבתם.

ניקוי וילונות-למה אצלנו?

כשמדובר בניקוי וילונות אנחנו חמישה כוכבים:

אז התקשרו עכשיו ותראו איך בשיחה אחת הוילונות שלכם חוזרים לחיים, יפים, נקיים, מגוהצים וריחניים.

דינה רחמים
דינה רחמים@דינה רחמים
קרא עוד
אין מה לחפש חברה נוספת! הגעתי ליוסי מחמישה כוכבים לניקוי וילונות פשתן וניקוי ריפודים לקראת פסח שלא נוקו 4 שנים! יוסי דאג לי לניקוי איכותי מקצועי ושווה כל שקל! בעוד אני שקלתי לקנות וילונות חדשים יוסי חסך לי כאב ראש והחזיר לי את הוילונות והריפודים לחיים ואני מודה לו מקרב לב! תודה רבה לכם!ממליצה בחום!
Liat Hazak
Liat HazakLiat Hazak@
קרא עוד
כשאיכות ושירות מדהים נפגשים התוצאה חייבת להיות מעולה! כבר משלב שיחת הטלפון היעוץ היה מקצועי ונעים , יוסי הגיע אליי לניקוי ספה והתוצאה המעולה יחד עם היחס החם והאדיב עשו את הכל לשווה! לא צריך להחליף ספה והמחיר הוגן ביותר! יוסי ואיציק תודה רבה אתם אלופים!
Maya Milshtein
Maya MilshteinMaya Milshtein@
קרא עוד
איזה כיף להכיר בעל מקצוע אמיתי,ישר, מקצועי ולשלם מחיר הגון ביותר. זו הפעם השניה בחיי שאני כותבת ביקורת על בעל מקצוע ואני חייבת להגיד שזה בהחלט מגיע במקרה הזה. אנשים נחמדים ואדיבים ומקצועיים מאוד אנחנו עוד נתראה, מומלץ בחום. המון תודה
הקודם
הבא

שאלות תשובות ניקוי וילונות

עם הזמן, הוילונות שלכם כבר לא נראים כמו שנראו בעבר. הוילון, שמשמש כמעין פילטר אויר בחלל בו הוא תלוי, צובר לכלוך רב, אבק ופיח. הצטברות האבק עלולה לפגוע באיכות של הוילון, להתבהרות הצבע שלו ולהחלשה משמעותית של הבד. מעבר לכך, וילונות מלוכלכים אינם רק מפגע אסתטי. האבק והלכלוך המצטבר על הוילונות עלול לגרום לבעיות בריאותיות בקרב בני הבית או העובדים במשרד. אבק המגיע לריאות מוביל להתפתחות של אלרגיות ומחלות נשימה כגון ברונכיטיס, כוויות קנה הנשימה, יתר לחץ דם ריאתי ועוד. בשל כך, ניקוי וילונות היא משימה שאסור להזניח. הניקוי יסייע לשמור על אורך חיי הוילון וחשוב מכך – על בריאותכם.

אם חשבתם להכניס את הוילונות לכביסה ולסגור בזאת את העניין, כדאי שתחשבו שוב. ניקוי וילונות באמצעות מכונת הכביסה עלול להוביל לפגיעה באיכות הוילון. חומרי הניקוי הביתיים שאנו משתמשים בהם אמנם עשויים להסיר את הלכלוך מהוילון, אבל גם לסלק את הסיבים החופשיים מהבד, לגרום לדהיית צבע ולפגוע בחוזק האריג. בנוסף, הכביסה מקמטת את בד הוילון ועלולה לעוות את צורתו.

הפיתרון הוא להזמין שירותי ניקוי מקצועיים של וילונות עד לביתכם. אנו בחברת "חמישה כוכבים" מציעים ניקוי וילונות בשיטה ייחודית הנקראת שיטה ורטיקלית. לשיטה הזו יתרונות רבים: הניקיון מתבצע בטמפרטורות נמוכות, כך שאיכות הבדים של הוילונות נשמרת וגם נשמרים התקני החיבור של הוילון כמו לייסטים, סיכות ומנגנוני חשמל. בניגוד לשיטות ניקוי חובבניות, השיטה שלנו מונעת קימוט והתכווצויות של הוילון. בנוסף לכך, השיטה נחשבת למהירה יותר מניקוי בשיטות אחרות, כך שתוכלו לחסוך זמן יקר וכסף.
אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי מתקדמים ואקולוגיים המבוססים על מינרלים וצמחים. חומרים אלו מתכלים באופן טבעי, ואינם גורמים לאלרגיות וגירויים כמו חומרים כימיקליים.

חברתנו מנקה את כל סוגי הוילונות – כולל בדים סינתטיים ובדים טבעיים כמו משי, פשתן וכותנה. תיהנו אצלנו משירות אדיב ויחס אישי לשביעות רצונכם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, וכבר בשיחה הטלפונית עם הצוות המקצועי שלנו אתם תיווכחו שעשיתם את הבחירה הנכונה.

המלצות ברשת

בבואכם לבחור חברת ניקוי וילונות, חשוב מאוד לערוך מחקר ברשת אודות החברה. בדקו אילו המלצות וחוות דעת יש עליה ברחבי האינטרנט ובפרט ב"גוגל לעסק שלי" (My Google Business). התרחקו מחברות שקבלו ציון של פחות מארבעה כוכבים וחוות דעת שליליות רבות. בנוסף, כדאי לחפש המלצות על החברה גם בפייסבוק. ברשת החברתית ישנן קבוצות רבות העסוקות בתחום ניקיון הבית ושם תוכלו להריץ חיפוש על החברה או לבקש המלצה מהחברים בקבוצה.

תיק עבודות

תתפלאו, אבל גם לחברת ניקוי וילונות צריך להיות תיק עבודות. כדאי לבקש מהחברה שתשלח לכם תמונות של עבודות קודמות שהיא ביצעה, המציגות את ה"לפני" ו"אחרי" הניקיון. כך תוכלו להתרשם מאיכות הניקיון. ניתן גם לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים של החברה, על מנת לקבל מהם מידע על שביעות הרצון שלהם משירות הניקיון.

מקצועיות החברה

כאשר אנחנו מדברים על מקצועיות של חברת ניקוי וילונות, הכוונה היא לטכניקות הניקיון שבה היא משתמשת. חשוב מאוד לברר עם החברה בטלפון מהן שיטות הניקוי שלה. בחרו אך ורק בחברה שיש לה שיטות ניקוי יעילות שישיגו את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, ויגרמו לוילונות שלכם להיות מבריקים מניקיון. בנוסף, חשוב לוודא שהחברה משתמשת בחומרי ניקוי מתקדמים שלא יגרמו נזק לבד העדין של הוילון ויחד עם זאת יסירו היטב כל כתם וכתם.

ניסיון החברה

לצד המקצועיות, חשוב גם לבדוק מהו הניסיון של החברה בתחום ניקוי וילונות. ניקיון של וילון אינו דומה לניקוי של ספה למשל. כאשר מנקים וילון צריך להשתמש בטכניקות ניקיון מיוחדות ובחומרי ניקוי ייעודים. כדי לקבל תוצאות טובות, אתם חייבים לבחור אך ורק בחברה שיש לה התמחות וניסיון עשיר בניקיון של וילונות. בנוסף לכך, חשוב לבדוק שלחברה יש ניסיון בניקיון של וילונות גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור לקוחות עסקיים, ולוודא שהיא מנוסה בניקיון של כל סוגי הוילונות – בכל הבדים, בכל הצבעים ובכל הגדלים. כך תוכלו להיות רגועים שהוילונות שלכם יזכו לטיפול המוצלח ביותר ושייראו כמו חדשים.

אהבתם? שתפו!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp