ניקיון יסודי לשטיחים

ניקוי יסודי לשטיחים

השטיח הוא אחד הפריטים המרכזיים יותר בביתנו. הוא מעטר את סלון ביתנו, אנו נוהגים לדרוך עליו ואף לשבת עליו כאשר אנו רואים סרט בטלוויזיה. עקב שימוש הולך וגובר צובר השטיח אבק ולכלוך וזקוק לניקוי יסודי. חברת חמישה כוכבים מבצעת ניקוי שטיחים מקצועי לכל מי שחפץ בכך. הצוות מבצע את עבודת הניקיון תוך הקפדה על שימוש בחומרים טבעיים אשר אינם מזיקים לסביבה. כמו כן, נציגי החברה ממשיכים לשמור על קשר עם הלקוח כדי להבין את דרישותיו וכדי להעניק את השירו הטוב ביותר. 

 

מדוע חשוב לקרוא למקצוענים כדי לבצע ניקוי יסודי לשטיחים

ישנם אנשים אשר חושבים כי כדי לנקות שטיח אין צורך לקרוא לאיש מקצוע, שהרי אין כל בעיה לקחת מברשת נעליים, להרטיב אותה במעט מים וסבון ולנקות את השטיח. למרות זאת, אלה כמה סיבות טובות לקרוא למנקים מקצועיים:

  • יודעים להשתמש בחומרים הנכונים – באמצעות חומרי הניקוי הנמצאים בבית, לא תמיד ניתן לבצע עבודת ניקיון יסודית. כמו כן, שימוש בלתי נכון בחומר הניקוי עלול להרוס את השטיח ולגרום לו להיות דהוי ומרשים הרבה פחות.
  • להסיר כתמים קשים – לא ניתן להסיר את כל הכתמים בניקוי רגיל. ניקוי מקצועי ויסודי לשטיחים, לעומת זאת, מסיר כתמים עקשניים שכבר התייאשתם מהם כדוגמת כתמי דם או כתמי צבע.
  • פתרון לשטיחים גדולים – לעתים לא ניתן לנקות את השטיחים בדרך הביתית והרגילה בשל גודלם. זה יכול להיות שטיח גדול בסלון, או שטיחים הפרושים לרוחב המשרד. במקרים אלה משתמשים אנשי המקצועי בכלים וחומרים מיוחדים לניקוי השטיחים.
  • חוסכים בזמן – ניקוי יסודי לשטיח עלול לצרוך זמן יקר. כך שאם אתם צריכים לצאת לעבוד או להשגיח על הילדים ואין לכם פנאי לקרצף את השטיח, השאירו את המלאכה הזו למקצועניים.

 

לשמור על שלמות השטיח

אם אתם מעוניינים בכך שהשטיח ישרת אתכם לטווח ארוך, כדאי לשמור עליו ולדאוג ולתחזוקה השוטפת שלו. למשל, כדי למנוע מהלחות לפגוע בשטיח, מומלץ לאוורר אותו בשמש אחת לשנה לפחות. בדרך זו, הלחות שהצטברה בו תתנדף. כמו כן, כדי לנער את מרבית האבק בצורה היעילה ביותר, מומלץ להפוך את השטיח על פניו אחת לחודש ולהשאירו למשך יומיים או שלושה.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!

מאמרים נוספים
איך לנקות את השטיח ב- 10 צעדים פשוטים
עולם השטיחים

איך לנקות את השטיח ב- 10 צעדים פשוטים

השטיח נחשב לאחד מפריטי הטקסטיל הנפוצים והפופולאריים ביותר בארץ, מאחר וכל אחד יודע כי השטיח יכול להוסיף המון לאווירה ולתחושה הכללית בחלל החדר. שטיח איכותי

וילונות ניקוי יבש
עולם הוילונות

ניקוי יבש וילונות

ניקוי יבש הוא תהליך מורכב שיש לנהל באחריות ובמקצועיות רבה. השימוש בחומרים מרוכזים וחזקים, במכשור כבד והעובדה כי מצד אחד עלינו להסיר כתמים קשים ומצד

טיפים לניקוי
ניקיון הבית

טיפים לניקיון הבית ומוצרי הבית

ניקיון הינו חלק חשוב בחיינו, הוא מונע היווצרות של הצטברויות חיידקים אשר עלול להשפיע באופן ישיר על בריאותנו הפיזית ויוצר מצב נראות סדר אשר משפר