ניקוי ספות תל אביב

ניקוי ספות בד תל אביב

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
ספות הבד בבית יושפעו עם השנים כתוצאה מהשימוש בהן. כאשר יש ילדים קטנים או חיות מחמד בבית, השחיקה מתעצמת אף יותר וטווח רחב מאוד של כתמים ייווצרו בבדי הריפוד. שאריות מזון, זיעה, בוץ, הפרשות בעלי חיים שלעולם לא מתנקים באופן מושלם באמצעים ביתיים ואבק ועשן סיגריות מהאוויר, חודרים אל סיבי הבד ופוגמים במראה הספה. "5 כוכבים" ניקוי שטיחים וריפודים מספקים שירותי ניקוי ספות מהשורה הראשונה שיחזיר את מצב הספות למצב תצוגה בחנות. בכל הקשור לניקוי ספות בד תל אביב והסביבה היא אזור בו פעלנו רבות ולקוחות רבים ומגוונים נהנו כבר מספות חדשות.

כיצד מתנהל שירות נקיון ספות של "5 כוכבים"?

צוות הניקיון המקצועי והמנוסה שלנו יאבחן את טבעם של הכתמים והחומרים מהם מורכב הלכלוך ואת סוג הבד שיש לנקות ויתאים חומרי ניקוי ייעודיים לטיפול אופטימלי ויעיל שישמור על שלמות הבד באמצעות שיטת הג'נטל קלין (Gentle Clean) הייחודית שלנו שאינה שוברת את הסיבים ויסיר באופן מושלם את כל הכתמים עם טכניקת הווט קלין (Wet Clean) היסודית.

למה דווקא אנחנו?

  • יש לנו ניסיון רב בטיפול בספות בד באזור גוש דן. עבור שירות ברמה הגבוהה ביותר לניקוי ספות בד תל אביב והסביבה מקבלות שירות זמין ויעיל לכל התושבים.
  • חומרי הניקיון הבטוחים לבריאות והידידותיים לסביבה עומדים בסטנדרטים בינלאומיים ומאושרים על ידי רשות התרופות והמזון האמריקאית.
  • אצלנו כל העובדים הם עובדים ישראלים חוקיים בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בניקוי שטיחים וריפודים. אנו כל כך בטוחים באמינות ואיכות השירות, שהאחריות המקיפה שלנו מתחייבת להחזר מלא של כספך במידה והשירות לא יענה לשביעות רצונך.
  • מנהל החברה, יוסי מזרחי, רואה במקצוע שליחות ושואף למצוינות מקסימלית. לכן, לכל עבודה שנעשית על ידי חברתנו, יצטרף לשטח וישתתף באופן פעיל בתהליך הניקיון כדי להבטיח יישום מלא של כל הידע המקצועי והטכניקות המתקדמות שלנו באופן מיטבי. נוכחותו מאפשרת לנו לתת מענה איכותי לכל קושי שעשוי לצוץ במהלך העבודה.
אנו זמינים לכל שאלה שעשויה לענות לך על שירותינו הייחודיים והמקצועיים ונשמח לצרף אותך למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו. לפרטים נוספים ולהזמנת שירות ניתן ליצור עמנו קשר עוד היום.  
אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!