ניקוי ספות הרצליה

ניקוי ספות הרצליה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
האויב הגדול ביותר של ספות בבית, בעסק ובמתקנים ציבוריים, הוא השימוש והזמן. השימוש האינטנסיבי לאורך זמן גורם למצבם של ריפודי הרהיטים להתדרדר עם הזמן וכתוצאה מכך גם רהיטים מרופדים ברמה גבוהה מאוד עלולים להיראות רע ולהשפיע על מראה כל החלל בו מוצבת פינת הישיבה. הגורמים המגבירים את שחיקת הריפוד משתנים לפי השימוש של הריהוט וניתן באופן גורף לחלקם לשני סוגים עיקריים.

ספות לשימוש ביתי

ספות ביתיות, בעיקר מריפוד טקסטיל, נשחקות במהירות, בעיקר כאשר יש בביתנו חיות מחמד או אם גדלים בו ילדים צעירים. שיער, זיעה, פרוות והפרשות בעלי חיים, ריר, מזון ומשקאות, אבק, עשן סיגריות וריחות בישולים הם רק חלק מהגורמים הפוגעים במבנה הבד ושוקעים עם הזמן לסיבים. תכשירים לשימוש ביתי לא יעשו אף פעם עבודה מושלמת ובעומק סיבי הבד מצטברים חיידקים רבים, שאריות רבות של לכלוך וריח לא נעים שישפיע גם על איכות האוויר בבית. בתים רבים לא ישקיעו את הכסף בשירות מקצועי, אך החיסכון הזה יגרום בסופו של דבר לרכישת ריהוט או ריפוד חדש שיעלה גם הוא כסף רב. גם במידה ויישכרו שירותי ניקוי ספות הרצליה והסביבה מציעות כל כך הרבה נותני שירות שלא תמיד ברור במי כדאי לבחור.

ניקוי ספות הרצליה

ספות לשימוש עסקי

ישנם עסקים רבים המחזיקים בספות. בבתי קולנוע, למשל, ממוקמים כיסאות מרופדים באולמות ההקרנה ולכן מבין הערים הרבות בהם יש בתי קולנוע הדורשים באופן קבוע שירות ניקוי ספות הרצליה היא רק מקום מני רבים בהם בתי הקולנוע זקוקים לשירות זה בקביעות. כמו כן, כמעט בכל עסק בו יש קבלת קהל, נזדקק לפינת ישיבה ומומלץ שתהיה מושקעת. במשך כל שנות פעולת העסק יישבו על הספות אלפים של לקוחות וריפוד הרהיטים יישחק ויספוג חלקיקי לכלוך רבים.

שירות איכותי לבית ולעסק יאריך את חיי הספות

לבית או לעסק, חשוב שתעמוד לצדך חברת ניקיון מנוסה ומקצועית שתספק שירותי ניקוי שטיחים איכותיים עם צוות מוכשר תוך שימוש בציוד ובחומרים ברמה הגבוהה ביותר שיתחזקו את הריפוד ביסודיות ויבטיחו כי ריפודי הספות יחזיקו מעמד לאורך זמן.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!