חולון ניקוי ספה

ניקוי ספות חולון

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

ספות מרופדות מבטיחות נוחות מרבית בבית. בין אם בחרת בריפוד טקסטיל רך ומפנק או בריפודי עור, בסופו של דבר סופם של הרהיטים המרופדים לצבור לכלוך רב. הבית הישראלי אוהב לארח והרבה. ככל שנארח יותר, יגבר השימוש בספות ועמו גם יגבר הלכלוך שישקע אל הספה. אכילה ושתייה על הספות, זיעה, עשן וריחות בישולים שוקעים והלכלוך מצטבר והדבר נכון פי כמה כאשר יש בבית ילדים קטנים. על מנת לשמור על חיי הספה כדי שהריפוד יישאר נקי, נעים ויריח טוב לאורך זמן, חשוב שנבצע פעולות ניקיון יסודיות שיבטיחו שנהנה מהספה שנים רבות.

התאמת חומר הניקוי שמותאם לריפוד

על מנת לשמור על שלמות הבד, חשוב להתאים חומר ניקוי המיועד לבד הרלוונטי – בין אם מדובר באריג טבעי או סינתטי, שלא יפגע בסיבים וינקה אותו ביסודיות. חשוב לקרוא היטב את הוראות השימוש של הרהיט בו לרוב מפורט אילו חומרים בטוחים לשימוש ולא פחות חשוב – אילו חומרים יזיקו בהכרח. בכל מקרה, מומלץ להשתמש בחומר ייעודי לניקוי ריפודים. כדי לרכוש חומרי ניקוי ספות חולון, בת ים ותל אביב מלאות בחנויות רבות המחזיקות בחומרי ניקוי ייעודיים שיבטיחו ניקוי איכותי.

חשוב מאוד להגיב במהירות

נשפך קפה על הספה? הכלב החליט להפוך את ריפוד הרהיט לשירותים הפרטיים שלו? חשוב מאוד לא להתמהמה ולהגיב מיד. בכל הקשור לכתמים על בד, כל דקה היא קריטית. עם חלוף הזמן, יתייבש הכתם ויהיה קשה מאוד להסירו.

  • ראשית, יש לספוג היטב את הנוזלים באמצעות מטלית לחה או מגבונים.
  • לאחר מכן, יש להניח את חומר הניקוי ישירות על הכתם ובתנועות עיסוי עדינות מנקים את הכתם. הפעולה העדינה נחוצה על מנת לשמור על סיבי הבד ולא לפזר את הלכלוך באריג.

היעזרו באנשי מקצוע

עם כל המאמצים המושקעים בניקיון הספות, החומרים הביתיים אינם תמיד מספיקים. כמו כן, הרבה מסוגי הריפוד אינם כביסים ולכן מכונת הכביסה לא תוכל אף היא לספק פתרון מקיף לצורך זה. לכן, בכל הקשור לשירותי ניקוי ספות חולון, ראשון לציון והסביבה מציעות חברות רבות המציעות שירותי ניקיון יסודיים שיבטיחו שהספות שלך יישארו עמך לאורך זמן וישמרו על מראה רענן, צח וריח נעים.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!