ניקוי ספות עור לבן

ניקוי ספות עור לבן

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
יותר מפעם אנו שומעים אנשים המשתוממים על בחירתם של אנשים בריפוד עור לבן לסלון שלהם. "השתגעת לגמרי?", הם שואלים, "הרי אתה הולך להשתעבד לדבר הזה כל החיים!". עור, אחרי הכול, מורכב למדי לניקיון, ועור לבן פי כמה. הצבע הבהיר "ממגנט" אליו גם את הלכלוך הקטן ביותר. לכן, חשוב לדעת כיצד לטפל בריפוד הבעייתי כדי לשמור על מצב הספה לאורך שנים.

כיצד ניתן לבצע ניקוי ספות עור לבן?

  • על מנת לבחון האם הספה שלך בכלל ניתנת לניקוי, יש לבצע ניסיון קטן. יש למצוא מקום נסתר בריפוד הספה שאינו גלוי לעין ולשפוך כמות קטנה של מים על העור. במידה ונוצר שם כתם, העור התקלף או השחיר, הספה אינה ניתנת לניקוי באמצעים ביתיים וחובה למסור אותה לידי אנשי מקצוע מומחים על מנת שיהיה ניתן לנקות אותה. 
  • במידה וניתן לנקות אותה, כתמים רבים ניתן יהיה להסיר באמצעות מעט חלב. הספגת מטלית ניקוי בחלב ושפשוף בתנועות קצרות ועדינות יטשטשו את הכתם. 
  • ספריי לחלונות עשוי להמיס כתמים שומניים. יש לנגבו בעדינות במטלית לחה.
  • אלכוהול רפואי יסיר ביעילות כתמים על בסיס דיו כמו טושים, צבע, עטים וכו'. 

כמובן שניתן לרכוש חומרים לניקוי ספות, אך כדאי לקחת בחשבון שהשימוש בחומרים אלה דורש היכרות מסוימת ולא כל חומר יתאים בהכרח לניקוי ספות עור לבן מהסוג שיש לך. עיבוד העור משתנה מדגם לדגם וסגנונות הצביעה הם מרובים. לכן, כל ספה עלולה להתנהג אחרת. גם עם חומרים ייעודיים, העבודה חייבת להיות מאוד עדינה. מספיק תנועת שפשוף אחת חזקה מדי כדי ליצור נזק בלתי הפיך לעור הרגיש.

אנשי מקצוע יפתרו עבורך את הבעיה בקלות

מומלץ מאוד לפנות לחברות ניקיון המנוסות בניקוי ספות עור לבן שיספקו לך מענה משמעותי ויעיל בתהליך. לחברות ניקיון מנוסות יש את הציוד, ההכשרה, אנשי הצוות והחומרים האופטימליים כדי להסיר את הכתם ביעילות בלי להזיק לספה. הכשרתם תאפשר להם להתאים לסוג העור של הספה שלך את הטיפול הטוב והמתאים ביותר. לכן מומלץ להשקיע ולתת לספה היוקרתית את הטיפול הטוב ביותר.
אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!