ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

 

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר הפכו להיות פופולריים במיוחד כיום וניתן לראות אותם במשרדים רבים וגם בבתים ברחבי הארץ. בעוד ששטיחים רגילים ניתנים לניקוי פשוט יחסית, ניקוי שטיחים מקיר לקיר אינו יכול להתבצע בשאיבת אבק בלבד. לכן, חשוב להשתמש בשירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר מקצועיים שיסירו את הלכלוך מהשטיחים ברשותכם ויותירו את הסביבה נקייה להפליא.

שיטות ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר מתבצע בהתאם לסוג החומר המרכיב את השטיח; כיום ניקוי שטיחים יסודי מתבצע על ידי קרצוף יבש, קרצוף רטוב, שיטת האדים או ניקוי בשיטת האבקה כאשר חברות ניקוי יוכלו לומר לכם באופן מדויק איזו שיטה הכי מתאימה לשטיח במשרדכם או ביתכם.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר באחת השיטות הללו יסיר אלרגנים, חיידקים, ומזיקים הנמצאים עמוק בסיבי השטיח ואינם ניתנים לניקוי בשיטות רגילות. הניקוי מסיר גם כתמים שנוצרו על השטיח ומחזיר לו מראה חדש ונקי, מה שיוצר סביבה נעימה במיוחד.

מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר

מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר נקבע לרוב לפי השיטה הנדרשת ולפי שטח השטיח. חשוב לשאול מה המחיר של השירות לפני הניקוי כדי שתדעו מה הסכום הסופי שתצטרכו לשלם עבור הניקוי.

לאחר הניקוי המקצועי, מומלץ לנקות את השטיח אחת לשבוע עם שואב אבק ולהזמין שירות ניקוי שטיחים מקצועי אחת לכמה חודשים כדי לבצע ניקוי יסודי ולשמור על מראה נקי ונעים.

אהבתם? שתפו!
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!
מאמרים נוספים
ניקוי וילון בגובה
ניקיון הבית

ניקוי וילונות בגובה

אחת מטלות הניקיון המורכבות שניתן לעשות בבית הוא ניקוי הוילונות. הווילונות משמשים בבית למטרה פונקציונלית ודקורטיבית בו זמנית. מצד אחד, הם מסייעים לסוכך על אור

הוד השרון ניקוי שטיח
ניקיון הבית

ניקוי שטיחים הוד השרון

העסק שלך מקבל קהל רב כל יום? השטיח הביתי עבר "טיפול" של הילדים שגדלו לצידו במשך השנים? שטיח טוב הוא נכס לכל בית ומשנה לחלוטין

תיקון שטיחים מקצועי
ניקיון הבית

תיקון שטיחים אומנותי

אם יש לכם שטיח מאוד ישן אבל בעל ערך רגשי גבוה אתה לא צריך לוותר עליו רק כי הוא מרופט ומלוכלך. היום יש שיטות מאוד