חברת ניקוי שטיחים הטובה בישראל

אנו מספקים לכם ניקיון שטיחים למען איכות חיים טובה ובריאה יותר באחריות מלאה

חברת ניקוי שטיחים הטובה בישראל

אנו מספקים לכם ניקוי שטיחים למען איכות חיים טובה ובריאה יותר באחריות מלאה

כבר השקעתם בבית שלכם, קניתם סלון מרשים, פינת אוכל איכותית ושטיח, השקעתם בפרטים הקטנים אבל הזנחתם את הניקיון והבריאות, לא חבל? ניקוי שטיחים ישדרג את ביתכם תוך זמן קצר!

ניקיון שטיחים הוא כבר מזמן לא מותרות, כל משפחה צריכה לדאוג שמתבצע ניקיון תקופתי ברחבי הבית, בעיקר בסלון ולא, לא רק לקראת פסח. מזל שזה לא דורש מכם מאמץ מיוחד, מלבד הרמת טלפון לנציגי חמישה כוכבים שיגיעו לביתכם וידאגו שתנשמו אוויר נקי, תיהנו מריחות נעימים ותשדרגו את מראה הסלון שלכם.

למה כל כך חשוב לנקות את השטיח?

7 השלבים בתהליך הניקוי

הוצאת אבק וחול

התאמת חומרי הניקוי לשטיח

שטיפה מלאה והוצאת הלכלוך

סחיטה מקצועית

ייבוש מבוקר

החזרה לבית הלקוח

גלגול עטיפה ובישום

תיאור התהליך:

ראשית, יאבחנו נציגי חברת חמישה כוכבים את סוג השטיח, מצבו וגילו כך שתבחר עבורו תכנית ניקוי מותאמת.

חשוב להתאים את טכניקת הניקוי והחומרים שישמשו לצורך ניקוי השטיח למצבו, אחרת הוא עלול להיהרס ולהשחק במהירות, לשם כך יש צורך בניסיון רב של חברת הניקיון. רצוי להבין מה הם החומרים מהם עשוי השטיח ולעיתים אף נדרשים תיקונים באיזורים חלשים טרם הניקוי וביצוע טסט ליציבות הצבע.

בתום האבחון הראשוני, יתבצע ניקוי של הלכלוך היבש באמצעות איבוק או שאיבה. הסחיטה שלאחר הניקוי צריכה להתבצע בצורה מבוקרת ובמהירות מותאמת. זמן הסחיטה משתנה בין סוגי שטיחים כמו גם תהליך הייבוש, לעיתים יתבצע באוויר הטבעי בטכניקה מיוחדת ולעיתים בחדרי ייבוש ייעודיים.

ההמלצה הכללי היא לבצע ניקוי של השטיח בבית לפחות אחת לשנה, כמובן שישנם מקרים בהם השטיח צועק "הצילו, נקו אותי" ואז אפשר לבצע ניקיון בתדירות גבוהה יותר.

מחפשים פתרונות ניקוי מתקדמים? השאירו הפרטים וקבלו הצעה משתלמת במיוחד!